Sekretariát:
Jitka Hergetová
info@gearspect.com
Skype: herinkova11
Telefon: +420 283 890 111
Mobil: +420 604 208 575
Obchodní úsek:
Emil Krivonozka
Vedoucí obchodního úseku
krivonozka@gearspect.com
Mehmet Can Yikmiş
Servisní a prodejní technik
john@gearspect.com
Petr Koláčný
Technolog, Vedoucí servisu
kolacny@gearspect.com
Josef Chramosta
Obchodní zástupce a technolog
chramosta@gearspect.com
Victor She
Prodejní specialista pro Čínský trh
she@gearspect.com
Zdenek Cvrkal
Marketing & PR Manager
cvrkal@gearspect.com



Indian office:
Ms. Sayali Khaire
Office-india@gearspect.com
Skype: Secretary.India
Telephone: +91-20-60120004
Cell phone: +91-20-66280011
Mr. Sankha Suvra Bhol
Head of Sales
bhol@gearspect.com
Skype: sankha.suvra.bhol
Mr. Ajay Borawake
Head of Production
ajay@gearspect.com
Skype: ajayborawake
Jiří Horáček
Prezident společnosti